Informacje o instalacjach stereo i kina domowego Sklep RMS.pl Białystok

O firmie

Sklep RMS.pl to największy salon ze sprzętem audio-video stereo i kinem domowym w woj. podlaskim oraz jeden z największych sklepów internetowych w tej branży w Polsce. Miejsce prowadzone przez miłośników dobrego dźwięku i obrazu, którzy starają się swoją pasję przekazywać innym. To miejsce do dzielenia się swoimi doświadczeniami, w którym spotykają się ludzie szukający dobrego dźwięku. Gdzie muzyka spotyka się z emocjami.

Stąd jesteśmy przekonani o wyjątkowości naszych usług i produktów. Cenimy sobie satysfakcję każdego Klienta, a najbardziej tego wymagającego. Podejmujemy się różnorodnych zadań z zakresu instalacji i montażu systemów audiowizualnych. Każdego dnia kilkuosobowy zespół stara się rozwiązać różne problemy, z jakimi zgłaszają się do nas entuzjaści dźwięku i obrazu. W tym celu zawsze staramy się znaleźć indywidualne rozwiązania, najlepiej dopasowane do potrzeb Klienta.

Misją naszego salonu jest zapewnienie wysokiej jakości produktów oraz usług doradczych, umożliwiających koneserom i hobbystom dobrego dźwięku i obrazu, uzyskanie najbardziej realistycznego i spełniającego oczekiwania przekazu audio/video.

Idea specjalistycznego salonu audio-video RMS.pl narodziła się ponad 18 lat temu i była wynikiem zaniedbania znacznej części klientów w województwie podlaskim, którzy byli zmęczeni zakupami w hipermarketach i oczekiwali czegoś więcej, niż sprzedaż wysyłkowa. Oferta salonu RMS.pl skierowana jest do osób, które, cenią sobie uczciwą politykę cenową sprzedawcy, oczekują komfortowej atmosfery podczas zakupów z możliwością przetestowania sprzętu, wymagają fachowej wiedzy sprzedawców oraz kompleksowej obsługi sprzedażowej jak i posprzedażowej. Gwarancją wiedzy i umiejętności pracowników salonu RMS.pl jest prowadzony przez nich branżowy serwis informacyjny audio-video www.rms.pl, uczestnictwo w szkoleniach producenckich i międzynarodowych targach, oraz prowadzenie otwartych dla publiczności odsłuchów sprzętu audio.

Współczesny rynek sprzętu audio-video to nieskończenie wielka mozaika producentów, marek, produktów, symboli i standardów przesyłu dźwięku i obrazu. Nawet najdroższy zakup najbardziej uznanych producentów nie jest gwarancją zadowolenia. Tylko wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w branży audio-video pozwala na łączenie ze sobą komponentów i akcesoriów różnych marek i serii w spójną całość, która oferuje ponadprzeciętny stosunek jakości do ceny. Stąd oferujemy Państwu doradztwo w wyborze sprzętu i akcesoriów do sprzętu stereo, zestawów kina domowego oraz instalacji audiowizualnych od poziomu domowego stereo do wielostrefowych przemysłowych systemów multimedialnych.