Instalacje stereo hi-end

Instalacje stereo hi-end

Stereo dla audiofili

Instalacje stereo dla największych fanów dobrego brzmienia to przede wszystkim staranny dobór kolumn, wzmacniacza i okablowania. Uwzględniamy tu szereg czynników: wielkość i akustyka pomieszczenia, ulubione gatunki muzyki, nośniki z jakich użytkownik będzie korzystał. Niemniej ważne są osobiste sympatie do określonych marek oraz preferencje co do wizualnego wykończenia urządzeń i wpasowania ich w dotychczasową stylistykę salonu lub gabinetu.

Odsłuchy w salonie i w domu

Instalacja z wykorzystaniem drogich, najwyższej klasy komponentów hi-end musi zostać wykonana z najwyższą starannością. Oferujemy szeroką gamę komponentów audiofilskich, które przed zakupem można odsłuchać we własnym domu, by najlepiej sprawdzić potencjał i możliwości zestawu. Zazwyczaj zachęcamy najpierw do odsłuchu w naszej sali, a następnie po wstępnej selekcji sprzętu odwiedzamy klienta z urządzeniem w domu, gdzie przeprowadzamy prezentację.

Gramofon, a może pliki DSD?

Niezależnie od tego, czy uznajesz wyższość magii czarnej płyty, czy jesteś wyznawcą najwyższej możliwej rozdzielczości i gęstości nośnika cyfrowego znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące zarówno pod kątem jakości dźwięku, jak i funkcjonalności.

Maksymalna integracja czy dzielenie włosa na czworo?

Dzisiejsze produkty klasy hi-end zadowolą wymagających odbiorców, którzy poszukują maksymalnie zintegrowanych rozwiązań, które łączą w sobie wiele funkcji, jak i tych, którzy chcą samodzielnie dopieścić każdy element swojego stereo - od okablowania przez przedwzmacniacz stereo, przedwzmacniacz gramofonowy, przetwornik DAC, końcówki mocy itd. Na drugim biegunie zaoferujemy aktywne kolumny wysokiej klasy, które łączą w sobie wszystkie niezbędne elementy - wystarczy sięgnąć po pilot lub smartfon i cieszyć się koncertowym brzmieniem w domowym zaciszu.