Instalacje outdoorowe (zewnętrzne) – oferta instalacyjna Białystok i okolice

Instalacje outdoor: audio w ogrodzie

Kino w ogrodzie

Ogrodowe kino to trend rozpowszechniony przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, gdzie za źródło obrazu służy projektor. Może on rzucać ekran zarówno z domu na specjalnie przygotowane okno, jak i może być przygotowany do pracy na zewnątrz domu wraz z przenośnym ekranem projekcyjnym lub dedykowaną ścianą przygotowaną za pomocą farby projekcyjnej.

Muzyka w ogrodzie

Odsłuch muzyki w ogrodzie jest możliwy za pomocą specjalistycznych głośników o szerokim poziomie rozpraszania dźwięku, a przy tym jednocześnie odpornych na skrajne warunki atmosferyczne. Najlepsze głośniki outdoorowe są w stanie wytrzymywać temperatury w zakresie od -30 do +70 stopni Celsjusza.

Nagłośnienie basenu

Basen ogrodowy to podobnie jak reszta ogrodu miejsce, w którym należy umiejętnie połączyć planowanie i sprzęt odporny na rozmaite warunki atmosferyczne. Niezbędne jest także umieszczenie głośników na prawidłowej wysokości, tak aby rozpraszanie dźwięku pokryło cały teren. Jeśli nie chcemy decydować się na stałą instalacje istnieje możliwość doboru głośników przenośnych, akumulatorowych a do tego wodoodpornych i sterowanych bezprzewodowo np. za pomocą smartfona lub tabletu.