Instalacje dyskretne (głośniki ukryte) – oferta instalacyjna Białystok i okolice

Instalacje dyskretne

Ukryty telewizor

Chociaż telewizor stanowi nieodłączny element każdego domu, to nie w każdym salonie znajdzie się miejsce, w którym będzie on dobrze wyglądał. Niektóre salony w określonym stylu wręcz mogą zostać oszpecone przez nowoczesne ekrany. W takich sytuacjach istnieje możliwość schowania telewizora, który automatycznie wysuwa się tylko na czas oglądania, po czym, po wyłączeniu, automatycznie chowa się w specjalnie przygotowanym do tego celu miejscu.

Ukryte głośniki

Ukryte nagłośnienie to coraz częstsze życzenie wielu klientów, którzy nie życzą sobie widoku nawet starannie pomalowanych maskownic w głośnikach montowanych w ścianach. Aby sprostać wymaganiom tego typu klientów podejmujemy się instalacji głośników w całości ukrytych pod powierzchnią ściany.

Ukryty projektor i ekran projekcyjny

Podobnie jak w przypadku telewizora, istnieje możliwość zamontowania automatycznych systemów, które chowają i wysuwają zarówno projektor, jak i ekran projekcyjny. Do tego celu stosuje się specjalistyczne windy oraz siłowniki, wraz z osprzętem sterującym, umożliwiającym pełną automatyzację systemu. Ukryty ekran projekcyjny stosuje się w celu lepszej jego ochrony przed codziennymi warunkami i sytuacjami oraz w przypadku gdy chcemy zainstalować go w salonie, w którym na co dzień oglądamy telewizję, zaś projektor służy wyłącznie do oglądania filmów.